تشريفات و خدمات مجالس ملل

فاكتور و شاخصه هاي مهم در زمان خريد مبلمان اداري

فاكتور و شاخصه هاي مهم در زمان خريد مبلمان اداري

طرح، رنگ، جنس و قيمت مبلمان اداري از فاكتورهاي مهمي است كه در زمان خريد اين مبلمآن‌ها بايد به آن‌ها توجه كرد.

طراحي فضا و محيط با مبلمان اداري

طراحي و دكوراسيون هر نوع محيطي متفاوت از ديگر فضاها مي‌باشد. به‌عنوان‌مثال ديزاين و طراحي محيط‌هاي مسكوني متفاوت‌ تر از دكوراسيون اداري است. با توجه به اين نكته استفاده نمودن از وسايل در اين‌گونه فضاها نيز مي‌تواند متفاوت‌تر از يكديگر باشد. مبلمان اداري از اين‌ دست وسايل محسوب مي‌شود كه مي‌تواند در فضا تغييرات محسوسي را ايجاد نمايد. بسياري از كارمندان محيط‌هاي كاري علاقه بسياري در رابطه با طراحي و دكوراسيون اتاق خود دارند كه مي‌توانند از انواع مبلمان اداري در اين زمينه بهره‌مند شوند.

 استفاده از اين مبلمان در محيط اداري نه‌تنها به فضا حال و هواي رسمي مي‌بخشد بلكه نظم و هارموني خاصي نيز در اطراف تان ايجاد مي‌كند. بحث امروز ما در اين مطلب در رابطه با شاخصه و فاكتورهاي مبلمان هاي اداري است كه در زمان خريد مي‌بايست به آن‌ها توجه ويژه‌اي داشت. ازجمله اين موارد مي‌توان به رنگ، طرح، جنس و قيمت اين دست از مبلمان ها اشاره نمود. در ادامه هم چنان همراه ما باشيد تا اطلاعات بيشتري در اين زمينه كسب نماييد.

مبلمان اداري فضا گويا

تأثير رنگ مبلمان اداري در فضا

همان‌طور كه در بخش قبلي نيز اشاره نموديم مبلمان اداري از شاخصه‌هاي مختلفي برخوردار است كه يكي از آن‌ها رنگ‌بندي به‌كاررفته در آن است. امروزه برخلاف گذشته از رنگ‌هاي متنوع و در برخي موارد شاد براي اين مبلمان ها استفاده مي‌شود. رنگ مبلمان هاي اداري نه‌تنها در طراحي فضا تأثيرگذار است، بلكه در بالا بردن روحيه كاري كارمندان نيز مؤثر خواهد بود؛ بنابراين توصيه ما به شما عزيزان در زمان خريد توجه به رنگ به‌كار رفته در آن است.

از سلايق مختلف براي انتخاب رنگ مبلمان هاي اداري استفاده نماييد. اين امر باعث خواهد شد كه در زمان انتخاب به نتيجه مناسبي در اين امر دست يابيد. به رنگ‌بندي ديوارهاي محيط كاري توجه كرده و سپس رنگ مبلمان كاري خود را انتخاب كنيد. كمي وقت براي اين منظور در نظر گرفته و با دقت و حوصله كافي به انتخاب مبلمان بپردازيد. با بررسي تمامي رنگ‌هاي به‌كار رفته مي‌توانيد خريد مناسبي در اين زمينه داشته باشيد.

 

طرح‌هاي متنوع مبلمان اداري و تأثيرات آن در فضا

در كنار شاخصه مهمي همچون رنگ مي‌توان از طرح‌هاي متنوع در ساخت مبلمان اداري نيز استفاده كرد. اين توصيه نه‌تنها براي توليدكنندگان چاره‌ساز خواهد بود بلكه گزينه‌هاي انتخاب را نيز براي خريداران به‌مراتب افزايش خواهد داد. با توجه به اين موضوع استفاده از طرح‌هاي جالب و متنوع در مبلمان اداري مي‌تواند فضاي كاري را متحول سازد. تغييرات حتي به‌صورت جزئي تأثير به سزايي در راندمان و روحيه كاري كارمندان خواهد داشت. با توجه به طرح‌هاي مختلف ميز و صندلي اداري، ميز كنفرانس، پارتيشن، فايل و كتابخانه‌هاي اداري مي‌توانيد گزينه مناسب و ايده آلي را انتخاب نماييد.

بنابراين توصيه ما به شما عزيزان اين است كه تنها به يك طرح بسنده نكرده و ديگر طرح‌هاي به‌كاررفته را نيز موردبررسي قرار دهيد. لازم نيست با توجه به طرح‌هاي موجود در بازار نسبت به خريد مبلمان اداري اقدام كنيد، كافيست طرح خود را براي توليدكنندگان بازگو نموده تا آن‌ها در اولين فرصت مراحل ساختش را آغاز كنند؛ بنابراين اين فاكتور را نيز در زمان انتخاب و خريد مبلمان هاي اداري در نظر بگيريد.

ست اداري فضا گويا

كيفيت از فاكتورهاي مهم مبلمان اداري

در كنار دو شاخصه مهم طرح و رنگ مي‌توان به جنس به‌كار رفته در مبلمان اداري نيز توجه نمود. اين امر از مهم‌ترين مواردي است كه هر خريدار مي‌بايست به آن توجه لازم را داشته باشد. كوتاهي در اين امر نه‌تنها رضايت شما را از خريد جلب نخواهد كرد بلكه در كوتاه‌ترين زمان شما را وادار به خريد مبلمان اداري ديگري ميكند. جنس‌هاي مختلفي در زمان ساخت انواع مبلمان اداري مورداستفاده توليد كنندگان قرار مي‌گيرد كه مطمئناً چوب از مهم‌ترين و شناخته‌شده‌ترين مواردي است كه مي‌توان در اين زمينه به آن توجه كرد.

چوب‌هاي به‌كار رفته نيز خود داراي انواع و نمونه‌هاي مختلفي هستند. چوب درخت بلوط يكي از اين موارد شناخته مي‌شود كه از هزينه متفاوت‌تري نسبت به ديگر جنس‌هاي به‌ كار رفته برخوردار است؛ اما نكته مهم اينجاست كه جنس به‌ كار رفته در كيفيت مبلمان اداري تأثيرگذار است. به‌هيچ‌عنوان به خاطر قيمت كيفيت را فراموش نكنيد. با صرف هزينه بيشتر مي‌توانيد خريد مناسبي را تجربه كنيد.

مبلمان اداري فضا گويا

موارد تأثيرگذار در قيمت مبلمان اداري

موارد مهمي در قيمت مبلمان اداري تأثيرگذار هستند كه افراد در زمان خريد اين مبلمان ها بايد به آن توجه كنند. از مهم‌ترين موارد كه مي‌تواند هزينه مبلمان را تحت تأثير خود قرار دهد، كيفيت به‌كاررفته در آن مي‌باشد. درواقع جنس‌هاي مختلف براي استفاده از مبلمان اداري مدنظر قرار مي‌گيرند كه با توجه به كيفيت، مي‌توانند در هزينه مبلمان اداري نيز تأثيرگذار باشند. از ديگر مواردي كه مي‌تواند قيمت مبلمان هاي اداري را تحت تأثير قرار دهد طرح‌هاي به‌كاررفته در آن است.

 به‌مراتب طرح‌هاي مدرن و كلاسيك نسبت به ديگر طرح‌ها از قيمت بالاتري برخوردار هستند. از ديگر فاكتورهاي مهم و تأثيرگذار در قيمت انواع مبلمان اداري مي‌توان به نوع مبل اداري ازجمله پارتيشن، ميز و صندلي و همچنين انواع فايل و كتابخانه اشاره كرد. 

 

خريد اينترنتي مبلمان اداري

امروزه برخلاف گذشته خريدها به‌صورت اينترنتي انجام مي‌شود. در واقع بسياري از افراد ترجيح مي‌دهند كه بدون خارج شدن از خانه و يا محيط كار به خريد موردنظر خود اقدام كنند. اين افراد تنها با چند كليك محصول موردنظر خود را يافته و خريد آن را نهايي مي‌كنند. ازجمله اين موارد مي‌توان به خريد اينترنتي مبلمان اداري اشاره كرد. اين خريد از مزاياي بسياري براي خريداران برخوردار‌است كه مي‌توان به خريد آسان و بدون زحمت اشاره نمود. شما در محل موردنظر مي‌توانيد خريد خود را از طريق سايت مذكور به انجام برسانيد.

از ديگر مزاياي مربوط به خريد اينترنتي مبلمان هاي اداري تنوع در رنگ‌هاي به‌كاررفته در انواع مبلمان ها مي‌باشد. شما مي‌توانيد گزينه‌هاي مختلفي را موردبررسي قرار داده و با توجه به اطلاعات مربوط به آن‌ها نسبت به انجام مراحل خريد اقدام كنيد. از ديگر مزاياي خريد اينترنتي تحويل محصول موردنظر درب منزل مي‌باشد. اين مورد را نيز مورد بررسي قرار داده و خريد خود را نهايي كنيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 12
+ نوشته شده: 1397/3/23 ساعت: ۰۶ توسط:tashrifatbahman :

با انواع مبلمان و ست هاي اداري آشنا شويد

به نظر شما در يك شركت ، مبلمان اداري چقدر اهميت دارد؟ انتخاب ميز مديريت مي بايست با توجه به چه اصولي صورت بگيرد؟ امروز قصد داريم جديدترين مبلمان و ميز اداري را به شما معرفي نموده و روش هاي خريد ارزان آن را توضيح دهيم.

 

انواع مبلمان اداري

به طور كلي در انتخاب مبلمان اداري مي بايست فضاي شركت مدنظر قرار داده شود. در واقع زماني كه شركت از لحاظ وسعت محدود باشد انتخاب مبلمان اداري با ابعاد بزرگ قطعا فضاي زيادي اشغال نموده و مناسب نخواهد بود.

يك انتخاب عالي براي شركت هاي كوچك استفاده از مبلمان اداري در مدل هاي فلزي مي باشد به طور كلي مبلماني كه از جنس فلز ساخته شده اند كمترين فضاي را اشغال نموده و بسيار شيك مي باشند.

اگر راحتي براي شما اهميت خاصي دارد مي بايست به سراغ جنس چرم برويد مبل چرم با دسته هاي فلزي و يا چوبي يكي از بهترين و زيباترين انتخاب هايي است كه در ادارات بزرگ و مهم مورد استفاده قرار مي گيرد.

استفاده از جنس چوب براي تهيه مبلمان اداري اغلب در مناطق مرطوب مناسب نمي باشد البته اين موضوع كاملا سليقه اي بوده و بر اساس طراحي شركت شما تعيين خواهد شد.

مبلمان اداري فضا گويا

ست مبلمان اداري و ميز مديريت

قطعا انتخاب ميز مديريت در هر شركتي از اهميت بسيار ويژه اي برخوردار است، به اين ترتيب بايد در انتخاب ميز مديريت چندين موضوع به دقت مورد بررسي قرار بگيرد.

در ابتدا اينكه مبلمان اداري انتخاب شده براي شركت از چه جنسي بوده و ميزان همخواني مبلمان و ميز مديريت چقدر براي شما اهميت دارد.

مورد بعدي ابعاد ميز مديريت بوده كه بر اساس فضاي شركت انتخاب مي شود. عموما انواع مختلفي از ميز مديريت در مدل هاي چوبي، چوب و فلزي، فلز و شيشه و همينطور تركيب هرسه جنس مي باشد، در دست طراح براي توليد ميز مديريت بسيار باز مي باشد. بنابراين هر مدلي كه در ذهن خود داريد كافيست با ما در ميان بگذاريد.

اگر اتاق مدير به صورتي است كه ميز در كنار پنجره قرار مي گيرد استفاده از ميز هاي چوبي بهترين انتخاب بوده و سبب ابهت فضاي مديريت مي شود.

در صورتي كه قصد همسان سازي مبلمان اداري و ميز مديريت داريد بهتر است در انتخاب خود كمي دقيق تر باشيد. ما به شما ست هاي اداري بسيار عالي را پيشنهاد مي كنيم، اين ست ها علاوه بر موارد ذكر شده داراي ميز پذيرش و منشي بسيار زيبايي هستند كه با ساير قسمت هاي اداري همخواني دقيقي دارد.

 

ارتباط مبلمان اداري و پارتيشن بندي

در بعضي از ادارات براي جداسازي بخش هاي مختلف و همينطور جلوگيري از سر و صدا نياز به پارتيشن بندي مي باشد، پارتيشن اداري باعث تفكيك هر بخش از بخش ديگر شده و يكي از ملزومات هر شركت محسوب مي شود.

انواع پارتيشن اداري در مدل هاي چوبي، فلزي و آلومينيومي عرضه مي شود. مدل هاي دوجداره از شيشه هاي مات در بخش بالايي استفاده مي نمايند به نوعي بهترين عايث صدا مي باشد. مدل هاي يك جداره داراي قيمت ارزانتري هستند و بيشترين ميزان خريد را به خود اختصاص مي دهند.

عموما در صورتي كه از پارتيشن هاي فلزي براي ادارات استفاده شود بهتر است از مبلمان اداري چوبي بر اتاق مهمان استفاده شود به اين ترتيب از سردي فضا كاسته مي شود و تلفيق بسيار ايده آلي اتفاق مي افتد.

البته استفاده از ست هاي چوبي هم براي مبلمان اداري و هم پارتيشن بندي بهترين انتخاب محسوب مي شود.

ست اداري فضا گويا

مبلمان اداري را ارزان خريداري نماييد!

قيمت مبلمان اداري بر اساس كيفيت آن تعيين مي شود به طور كلي اين محصول با توجه به نوع طراحي و همينطور ابعاد در چندين تعرفه عرضه مي شود. گاه ديده مي شود كه قيمت مبلمان اداري بسيار بالا بوده و اين موضوع خريدار را دچار نگرانهي ميكند بنابراين در ابتدا بهتر است از قيمت روز مبلمان اداري مطلع شويد و سپس اقدام به خريد نماييد. دقت كنيد كه در صورتي كه ست هاي اداري را به صورت يكجا سفارش دهيد قطعا هزينه تمام شده براي شما بسيار ارزانتر خواهد بود.

 

روش هاي خريد مبلمان اداري

براي خريد مبلمان اداري ديگر نياز به مراجعه حضوري نمي باشد. كافيست از طريق سفارشات اينترنتي محصول مورد نظر را سفارش داده و طبق آدرس اعلام شده آن را تحويل بگيريد.

دقت كنيد كه قيمت مبلمان اداري در روش هاي اينترنتي بسيار ارزان تر از خريد حضوري مي باشد.

شما مي توانيد در ابتدا نمونه كارهاي ما را به دقت مورد بررسي قرار داده و سپس اقدام به سفارش نماييد. در صورتي كه مدل خاصي در ذهنتان است مي توانيد با تيم هاي طراح ما در ميان بگذاريد. قطعا بهترين پيشنهاد به شما ارائه مي شود.

 

جديدترين مدل مبلمان اداري

يكي از جديدترين مدل هايي براي مبلمان اداري در نظر گرفته شده است مدل هاي رنگي بوده كه به صورت تركيبي طراحي شده اند. در اين مدل دسته مبل به فرم خاصي طراحي شده است و در بخش قوس فوقاني آن از بهترين چرم استفاده شده است.

پايه هاي مبل قابل تنظيم بوده و ميزهاي در نظر گرفته براي اين مبلمان اغلب قابليت تاشدن دارند.

اين ست اغلب در رنگ بندي هاي كاملي عرضه مي شود و شما مي توانيد با توجه به طراحي خاصي كه در شركت خود داريد رنگ مورد نظر را سفارش دهيد.

عموما طرح هاي جديدي كه براي مبلمان اداري لحاظ مي شود بر اساس شرايط ادارات مختلف با هم فرق دارد.

مبلمان وست اداري فضا گويا

در خريد مبلمان اداري چه نكاتي را بايد رعايت نمود؟

اگر ديوار اداره به رنگ روشن است خريد مبلمان اداري در رنگ هاي تيره تركيب جالبي خواهد بود.

يكي از ايده هاي جديد در اين خصوص استفاده از نيم ست هاي اداري مي باشد. اين نيم ست ها تركيب خاصي از چرم و پلاستيك فشرده هستند كه به شكل بسيار زيبايي طراحي شده اند.

اگر شرايط شركت شما به صورتي است كه نياز به ميز كنفرانس داريد مي بايست در انتخاب ابعاد آن بسيار دقيق باشيد.

ميزهاي معاونت بايد قطعا از جنس چوب انتخاب شوند زيرا ساير رنگ و مدل ها مناسب معاونت نمي باشد.

براي ميز هاي كارمندي بايد قفسه هاي متنوعي در نظر گرفته شود، زيرا وجود شكاف هاي اداري از مسايل مهم در ادارات محسوب مي شود.

صندلي هاي اداري بايد قطعا در وضعيت گردان قرار بگيرد زيرا وجود صندلي هاي ثابت در ادارات اغلب غير قابل استفاده مي باشد.

كانترهاي پذيرش مي بايست به صورتي طراحي شود كه  عمليات اداري كارمند پذيرش از ديد مهمانان مخفي باشد. استفاده از جنس شيشه براي اين قسمت اغلب مناسب نبوده و مي بايست از جنس چوب و يا فلز براي چهارچوب بندي آن استفاده شود.

در انتخاب مبلمان اداري مي بايست نهايت دقت صورت پذيرد. قطعا خريد مبلمان اداري در بهترين شرايط براي شما فراهم شده است.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 10
+ نوشته شده: 1397/3/23 ساعت: ۰۶ توسط:tashrifatbahman :

بامحصولات مبلمان اداري 2018 آشنا شويد

هر سال مدل هاي جديدي از دكوراسيون و مبلمان به بازار مي آيد و مبلمان اداري هم بخشي از آن است. مدل هاي محبوب سال ۲۰۱۸ هم به بازار آمده اند و در اين ميان طرح ها و رنگ هاي زيبايي به چشم مي خورد. در اين جا مي خواهيم تعدادي از مدل هاي جديد مبلمان اداري را معرفي كنيم تا هنگام خريد با توجه به مدل هاي روز اقدام به خريد كنيد..ديگر زمان استفاده از فضاهاي شلوغ و كشوهاي در هم گذشته است. هر چه زمان پيش مي رود مدل هاي ساده تر وكاربردي تر محبوبيت بيشتري پيدا مي كنند. در مدل هاي 2018 شما قفسه هاي طبقه بندي شده، رنگ هاي روشن و خطوط صاف بيشتري در طراحي ها مي بينيد. اين خطوط و طراحي هاي ساده اجازه مي دهد كه شما محيط بيشتري براي كار كردن داشته باشيد و راحت تر جا به جا شويد.مبلمان اداري تنظيم پذير يكي از جديدترين شكل هاي مبلمان اداري در سال جديد هستند. اين نوع مبلمان اداري به سازمان ها اجازه مي دهد تا به راحتي جلسات آموزشي و جلسات داخلي را برگزار كنند و  در عين حال بتوانند از مهمانان زيادي هم پذيرايي كنند بدون اينكه نگران مبلمان اداري و چينش آن ها باشند. مبلمان تنظيم پذير به شما اجازه مي دهد كه براي مشتريان و كاركنان خود يك فضاي راحت درست كنيد، ميزها و صندلي ها و غيره همگي به راحتي تغيير مي كنند و در صورت نياز كوچك يا بزرگ مي شوند. مبلمان اداري كلاسيك در طي دهه ها تغييرات زيادي كرده است. فرم هاي غير متعارف مبل هاي اداري امروزه بسيار مورد توجه قرار دارند. مثلا اداره اي كه چيدمان مبل هايش مثل يك كافيشاپ است يا مبل هاي راحت و نرم و قطعاتي كه با تكنولوژي مزين شده اند در حال محبوب شدن هستند. همه اين ها براي اين است كه محيط كار را تبديل به جايي كند كه كارمندان در آن احساس راحتي كنند و با علاقه به كار خود مشغول شوند.مبل هاي ارگونوميك هم نوع ديگري از مبلمان اداري هستند. با توجه به اينكه اغلب افراد ساعت هاي طولاني در ادارات روي صندلي مي نشينند، مبل هاي ارگونوميك مي توانند كمك زيادي كنند. براي جلوگيري از كمر درد و عوارض مشابه زياد نشستن مي توانيد از مبل هاي ارگونوميك استفاده كنيد. طراحي مبلمان اداري به صورتي كه به عنوان مثال مانيتور زاويه مناسبي با بدن داشته باشد، از نكات مورد توجه در طراحي مبلمان ارگونوميك است.  


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 11
+ نوشته شده: 1397/3/23 ساعت: ۰۶ توسط:tashrifatbahman :

با انواع مبلمان اداري آشنا شويد

درصنعت دكوراسيون داخلي همواره با فرارسيدن سال نو شاهد معرفي  انواع مختلف مبلمان اداري هستيم .مبلماني كه هر كدام قابليت ها و خصوصياتي منحصر به فرد دارند .ويژگي هاي مانند مبلمان تغيير پذير ، مبلمان با ارگونومي بالا ، مبلمان كم جا وبسياري ديگر .در اين مطلب قصد داريم تا شما را با محصولات   مبلمان اداري آشنا كنيم.مارا با خواندن اين مطلب همراهي كنيد.اولين محصولي كه به معرفي آن خواهيم پرداخت ميزاداري است .ميز اداري خود به انواع گوناگون ميز مديريت ، ميز كارشناسي و ميز كارمندي تقسيم مي شود . قطعا با توجه به سليقه و فضاي مورد نظر محيط اداري انتخاب از انواع آن متفاوت خواهد بود .ناگفته نماند كه در تمامي اين مدل ها علاوه بر داشتن حق انتخاب در رنگبندي ، مي توانيد نوع آن را ازبين كلاسيك يا مدرن انتخاب كنيد.يكي از پرفروش ترين محصولات اين دسته ميزاداري مدرناست ،يكي ديگر از انواع شاخه هاي مبلمان اداري ،صندلي ادراي است .اين محصول نيز همانند ميز اداري در زيرشاخه هاي صندلي مديريت ، صندلي كارمندي و صندلي كارشناسي قابل تهيه مي باشد.قيمت محصولات مبلمان اداري با توجه به امكانات آن ، وخصوصيات منحصر به فردي كه براي ان در نظر گرفته شده است ،كاملا متفاوت است .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 13
+ نوشته شده: 1397/3/23 ساعت: ۰۶ توسط:tashrifatbahman :