تشريفات و خدمات مجالس ملل

كيك عروسي

همانطور كه مي دانيد يكي از مهمترين نكات برگزاري مجالس عروسي و خدمات مجالس ، تهيه و تدارك كيك عروسي است. نكاتي كه در زير مي آيد خلاصه اي است از يكي از مقالات سايت ما تحت عنوان: راهنماي تهيه كيك عروسي . اگر مي‌خواهيد براي عروسي‌تان يك كيك عروسي خوشگل و خوشمزه سفارش دهيد بهتر است قبل از رفتن به قنادي‌هاي مشهور و نگاه انداختن به آلبوم آنها اول به اين چند نكته توجه داشته باشيد.

 
 

1) به شكل كيك فكر كنيد

هيچ قانوني نمي‌گويد كه كيك عروسي حتما بايد گرد و سفيد باشد مي‌توانيد شكل و رنگ كيك را با ساير قسمت هاي جشن‌تان هماهنگ كنيد حتي باغ عروسي . به طور مثال اگر ميزهاي‌تان گرد‌ هستند يا تزيينات شما در طيف‌هاي آبي انتخاب شده‌‌اند مي‌توانيد كيكي در تضاد با ساير موارد مثلا مربع با خامه و گل‌هاي صورتي و روبان سرخابي انتخاب كنيد.

2)  با اصول اوليه تزيين كيك عروسي آشنا شويد.

كيك‌ عروسي به طور سنتي گرد است اما شما مي‌توانيد انواع مربع، مستطيل، بيضي يا هر نوع شكل مورد علاقه خود را به قناد سفارش دهيد. تزيين روي كيك مي‌تواند تنها به وسيله خامه و انواع خميرها باشد يا به كمك گل و روبان هايي به رنگ هاي مورد علاقه تزيين شود. داخل كيك هم مي‌تواند شكلاتي، خامه‌اي، ميوه‌اي، مربايي يا آجيلي باشد.

 

 

 

 

بهتر است مسئوليت تحويل كيك و رساندن آن به محل جشن را نه برعهده آقا داماد باشد، نه با استفاده از ماشين عروس صورت بگيرد، نه آن را به پدرهاي‌تان يا پسرهاي آماده به خدمت فاميل بسپاريد چرا كه ذره‌اي درنگ يا بي‌تجربگي سبب واژگوني كيك و خراب شدن دكور آن مي‌شود، بنابراين بهتر است براي حمل كيك عروسي با تشريفات عروسي خود هماهنگ كنيد به علاوه بهتر است كيك توسط خودرويي مجهز به يخچال به محل جشن برسد تا خامه‌هاي آن آب نشوند.
 

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۷:۵۷ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :