تشريفات و خدمات مجالس ملل

خدمات عروسي

خدمات عروسي كه در تشريفات ملل ارائه مي گردد شامل بخشهاي متنوعي است. استفاده از برخي از اين خدمات مجالس امري اجتناب ناپذير است. اما برخي از اين تشريفات عروسي شامل بخشهاي غير ضروري و يا تجملاتي است كه انتخاب و استفاده از آنها مي تواند كاملا سليقه اي باشد و عدم استفاده از آنها آسيب زيادي به مراسم نمي زند. برخي از خدمات ارائه شده توسط تشريفات ملل عبارتند از:

طبخ غذا با بهترين مواد درجه يك در آشپزخانه اختصاصي

استفاده از تجهيزات و امكانات لوكس و مدرن و به روز در مراسم ها

در اختيار داشتن باغ اختصاصي

همكاري گسترده با مجلل ترين باغ ها و سالن ها و ويلاها

به كار گيري مجرب ترين كادر پذيرايي در زمينه خدمات مجالس

خدمات فيلمبرداري حرفه اي

خدمات عكاسي در آتليه هاي اختصاصي و باغ

خدمات نورپردازي و جلوه هاي ويژه

همكاري با برترين گروه هاي موزيك

حريرآرايي و استفاده از سازه هاي دكوراتيو

خدمات گل آرايي مجالس

خدمات گل آرايي ماشين عروس و دسته گل عروس

خدمات شمع آرايي ، آتش بازي، سفره هاي عقد و خنچه هاي مدرن و سنتي

انواع خدمات ديزاين مجالس با متد روز

بازارچه

سفره خانه سنتي

موسيقي سنتي

و ...


برچسب: تشريفات عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۰:۳۵ توسط:admin موضوع:

باغ و سالن عروسي

تشريفات ملل ضمن در اختيار داشتن باغ اختصاصي، به دليل همكاري گسترده با بيش از 70 مورد باغ و سالن ديگر شرايطي را براي شما فراهم ميكند تا گزينه هاي متعددي مناسب با سليقه و بودجه خود براي انتخاب داشته باشيد.


گروه تشريفاتي ملل با داشتن ديد حرفه اي و به روز و به كار گيري نيروهاي مجرب در زمينه ارائه خدمات مجالس آمادگي دارد تا از ابتداي راه تا پايان مراسم ازدواج با ارائه مشاوره اي صحيح و حرفه اي در كنار شما عزيزان باشد. نمونه هاي متعدد از خدمات مجالس انجام شده به صورت فيلم و عكس موجود مي باشد . با حضور در محل مؤسسه تشريفات عروسي ملل مي توانيد نمونه هايي از خدمات انجام شده توسط خدمات مجالس ملل  را مشاهده نمائيد. تشريفات ملل طراح و مبتكر اجراي جديدترين و شيك ترين مراسم عروسي همراه با آتش بازي، گل آرايي، موزيك زنده و ... پنجره اي از تجسم يك رويا را در مهمترين شب به ياد ماندني زندگيتان به روي شما مي گشايد.

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره تشريفات عروسي و برگزاري مجالس عروسي به وبسايت زير مراجعه كنيد

www.melalceremony.com


برچسب: مراسم ازدواج,تشريفات عروسي,خدمات مجالس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۹:۲۹ توسط:admin موضوع:

موقعيت و دسترسي شهري باغ عروسي

باغ محل برگزاري جشن عروسي شما مي بايست از نظر موقعيت جغرافيايي و دسترسي شهري ، وضعيت مناسبي داشته باشد. شايد مهمترين موضوع در انتخاب باغ عروسي همين باشد. چرا كه مهمانان شما مي بايست اين مسير را طي كنند و چنانچه دسترسي به محل برگزاري عروسي شما بنا به دلايلي  مثل : ترافيك و يا واقع شدن در خارج از شهر ، مشكل باشد باعث كلافه شدن و خستگي مهمانان شما خواهد شد. از طرفي سعي كنيد باغ محل برگزاري عروسي را در نزديكي آرايشگاه عروس و آتليه عكاسي خود انتخاب كنيد چرا كه خود شما هم مي بايست اين مسير را طي كنيد و چنانچه اين اماكن دور از هم باشند ، دير در جشن خود حاضر خواهيد شد. هيچ چيز بد تر از اين نيست كه عروس و داماد موقع شام به جشن خود برسند.

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره تشريفات عروسي  ، خدمات عروسي و برگزاري مراسم عروسي  به وبسايت زير مراجعه كنيد
www.melalceremony.com

برچسب: خدمات عروسي,تشريفات عروسي,جشن عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۷:۳۸ توسط:admin موضوع:

چيدمان عروسي

هنگام برگزاري عروسي، نكات مهمي را بايد جهت برگزاري هر چه بهتر و زيباتر اين مراسم در نظر گرفت و رعايت كرد. البته بسته به اينكه اين مراسم و خدمات در باغ عروسي صورت مي گيرد و  يا در مكان هاي سر بسته (مثل تالار عروسي و يا خانه) و همچنين بسته به ارائه دهندگان تشريفات عروسي و شرايط و امكانات آنها جهت برگزاري هر چه بهتر تشريفات عروسي، شايد قدري شرايط اين گونه خدمات مجالس و نحوه برگزاري متفاوت باشد. 

اما در كل براي ارائه هر چه بهتر تشريفات مجالس، بخصوص مراسم عروسي يكي از فاكتورهاي مهم چيدمان وسايل، دكور، ميز و صندلي و ظروف، شمع آرايي، سفره عقد، جايگاه عروس و داماد  و غيره مي باشد: 

جايگاه عروس و داماد: در تشريفات عروسي ملل شما مي توانيد از بين جايگاه هاي متعدد موجود هر جايگاهي را كه مناسب خود مي دانيد انتخاب نماييد.

 
ورودي مراسم عروسي: ورودي مراسم شما يكي از مهم ترين بخش هايي است كه مورد توجه مدعوين قرار مي گيرد. در ابتداي ورود ميهمانان، ورودي مراسم شما مي تواند گوياي سطح اجراي خدمات مراسمتان باشد و عزيزان شما را به سمت يك قضاوت درست يا نادرست سوق دهد پس شما مي توانيد با يك انتخاب مناسب ميهمانانتان را به سمت قضاوتي صحيح رهنمون سازيد.
 
سفره عقد: پهن كردن سفره عقد آيين سنتي در ايران و بسياري از كشورهاي ديگر است كه از ديرباز در جشن هاي عروسي رواج داشته است. شايان ذكر است در تشريفات بهمن سفره عقد به عنوان هديه در تمامي منوها آورده شده است.

ميز و صندلي و ظروف: شما مي توانيد حتي نوع ميز، صندلي و ظروف مورد نظرتان را براحتي انتخاب كنيد. 

گل آرايي عروسي: همواره گل آرايي يكي از شاخصه هاي مهم براي تجلي دادن به مجالس و فراهم نمودن فضايي زيبا و دلنشين براي پذيرايي از ميهمانان است. از آنجايي كه عمده فعاليت تشريفات ملل در زمينه برگزاري مجالس عروسي مي باشد لذا در اين بخش تصاويري از گل آرايي مجالس عروسي تقديم حضورتان مي گردد.
 
شمع آرايي عروسي: يكي از نكاتي كه باعث زيباتر شدن هر چه بيشتر فضاي برگزاري عروسي مي شود استفاده از شمع آرايي هاي متعدد در ديزاين بخشهاي مختلف است كه در تشريفات مجالس ملل  اين نكته كاملا رعايت مي شود.
 

برچسب: باغ عروسي,تشريفات عروسي,خدمات مجالس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۶:۰۷ توسط:admin موضوع:

دسته گل عروس

يكي ديگر از نكات مهم پيش از برگزاري تشريفات عروسي، انتخاب دسته گل عروس است. اين مسئله بسيار حائز اهميت است و انتخاب نوع دسته گل براي عروس (مثلا رز قرمز يا هر نوع گل ديگري) و همچنين انتخاب دسته گل جديد عروس براي زوج هاي جوان بسيار مهم است.

چه مراسم در باغ عروسي برگزار شود و چه در تالار و حتي جايي مثل خانه، مسئله دسته گل عروس و انتخاب آن جهت برگزاري خدمات مجالس بسيار اهميت دارد. اين دسته گل به نوعي نماد عشق ميان زوج جواني است كه در شب عروسي، كنار هم در كنار سفره عقد نشسته و به عقد يكديگر در مي آيند و طبيعتا هر چه اين دسته گل زيباتر و جذاب تر باشد، موجب جلب توجه و حتي تحسين هر چه بيشتر حضار تشريفات عروسي مي شود. 

يكي از رسوم جالبي هم كه در سالهاي اخير از كشورهاي ديگر به ما رسيده، پرتاب دسته گل عروس است كه معمولا در پايان برگزاري عروسي و توسط خود عروس صورت مي گيرد. به اينصورت عروس دسته گل را در دست گرفته ولي پشتش به دختران جواني است كه پشت سر او ايستاده اند و دختران تلاش مي كنند كه پس از پرتاب دسته گل، آنرا بگيرند. در قديم اعتقاد بر اين بود كه دختري كه آن دسته گل نصيبش بشود، بزودي او نيز روانه خانه بخت خواهد شد. اين سنت همچنان در بسياري از كشورهاي جهان تاكنون زنده است و در هنگام برگزاري تشريفات مجالس عروسي مورد استفاده قرار مي گيرد.

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره خدمات مجالس , تشريفات عروسي و برگزاري مجالس عروسي به وبسايت زير مراجعه كنيد

www.melalceremony.com


برچسب: مجالس عروسي,تشريفات عروسي,خدمات مجالس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۴:۱۰ توسط:admin موضوع:

خريد لباس عروس

تشريفات عروسي هميشه پر از جزئيات است و آنقدر نكات ريز دارد كه گاهي عروس و دامادها ترجيح مي دهند، برگزاري مراسم عروسي شان را به يك مركز خدمات مجالس بسپارند. يكي از اين جزئيات خريد و انتخاب لباس عروس است كه نكات ريزي دارند كه در اين مقاله شما را با آنها آشنا مي‌كنيم. 

 

لباس عروس را كي بخريم

قبل از انتخاب لباس عروس از خودتان چند سوال منطقي بپرسيد: عروسي در چه فصلي قرار است برگزار شود و در چه فضايي باغ عروسي است يا تالار عروسي . پاسخي كه به هر كدام از اين سوالات مي‌دهيد به انتخاب مناسب‌تان براي برگزاري هر چه بهتر تشريفات مجالس كمك خواهد كرد مثلا اگر جشن در باغ برگزار مي‌شود بهتر است از لباس عروس‌هاي اصطلاحا مخمل‌نما استفاده كنيد يا اگر يك سالن كوچك ميزبان جشن شماست، بهتر است مدل‌هايي با دامن‌هاي مواج را انتخاب كنيد تا شكوه لباس‌تان كوچك بودن فضا را خنثي كند. اگر قصد داريد لباس مورد نظرتان را به خياط بدهيد بهتر است هرچه سريع‌تر اقدام كنيد چون دوختن يك لباس عروس معمولا زماني بين 4 تا 6 ماه به طول مي انجامد. همچنين در كنار اين مسئله به خريد دسته گل عروس هم توجه داشته باشيد. 

 

مزون‌ لباس عروس

مزون لباس عروس معمولا شما را به داخل اتاق لباس‌ها راهنمايي مي‌كنند. به ياد داشته باشيد در روز بازديد از مزون، عكس مدل‌هايي كه دوست داريد را همراه خود ببريد و به فروشنده نشان دهيد. او تعدادي لباس را برايتان خواهد آورد. قبل از پوشيدن‌شان خوب نگاه كنيد و اگر دوست نداشتيد از چرخه انتخاب‌ها حذف خواهند شد. اگر به فروشنده مزون اطمينان داريد از او هم نظر بخواهيد.


برچسب: مراسم عروسي,تشريفات عروسي,تشريفات مجالس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۱:۰۹ توسط:admin موضوع:

كيك عروسي

همانطور كه مي دانيد يكي از مهمترين نكات برگزاري مجالس عروسي و خدمات مجالس ، تهيه و تدارك كيك عروسي است. نكاتي كه در زير مي آيد خلاصه اي است از يكي از مقالات سايت ما تحت عنوان: راهنماي تهيه كيك عروسي . اگر مي‌خواهيد براي عروسي‌تان يك كيك عروسي خوشگل و خوشمزه سفارش دهيد بهتر است قبل از رفتن به قنادي‌هاي مشهور و نگاه انداختن به آلبوم آنها اول به اين چند نكته توجه داشته باشيد.

 
 

1) به شكل كيك فكر كنيد

هيچ قانوني نمي‌گويد كه كيك عروسي حتما بايد گرد و سفيد باشد مي‌توانيد شكل و رنگ كيك را با ساير قسمت هاي جشن‌تان هماهنگ كنيد حتي باغ عروسي . به طور مثال اگر ميزهاي‌تان گرد‌ هستند يا تزيينات شما در طيف‌هاي آبي انتخاب شده‌‌اند مي‌توانيد كيكي در تضاد با ساير موارد مثلا مربع با خامه و گل‌هاي صورتي و روبان سرخابي انتخاب كنيد.

2)  با اصول اوليه تزيين كيك عروسي آشنا شويد.

كيك‌ عروسي به طور سنتي گرد است اما شما مي‌توانيد انواع مربع، مستطيل، بيضي يا هر نوع شكل مورد علاقه خود را به قناد سفارش دهيد. تزيين روي كيك مي‌تواند تنها به وسيله خامه و انواع خميرها باشد يا به كمك گل و روبان هايي به رنگ هاي مورد علاقه تزيين شود. داخل كيك هم مي‌تواند شكلاتي، خامه‌اي، ميوه‌اي، مربايي يا آجيلي باشد.

 

 

 

 

بهتر است مسئوليت تحويل كيك و رساندن آن به محل جشن را نه برعهده آقا داماد باشد، نه با استفاده از ماشين عروس صورت بگيرد، نه آن را به پدرهاي‌تان يا پسرهاي آماده به خدمت فاميل بسپاريد چرا كه ذره‌اي درنگ يا بي‌تجربگي سبب واژگوني كيك و خراب شدن دكور آن مي‌شود، بنابراين بهتر است براي حمل كيك عروسي با تشريفات عروسي خود هماهنگ كنيد به علاوه بهتر است كيك توسط خودرويي مجهز به يخچال به محل جشن برسد تا خامه‌هاي آن آب نشوند.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۷:۵۷ توسط:admin موضوع:

انتخاب كفش عروس

خيلي از عروس خانم ها آنقدر سرگرم سفارش لباس عروسي، پيدا كردن آتليه و آرايشگاه و البته تدارك جهيزيه مي شوند كه خريد كفش عروسي را به روزهاي آخر موكول مي كنند غافل از اينكه انتخاب كفش با عجله و بدون دقت، مي تواند دردسر ساز شود و در روز عروسي ناراحتي هايي زيادي را براي عروس خانوم به بار بياورد. هيچ چيز بدتر از اين نيست كه با انتخاب كفشي نامناسب، در روز عروسي تان به سختي راه برويد و شب كه به خانه مي رسيد پاهايتان دردناك و تاول زده باشد. بنابراين مي توانيد با خواندن مقاله راهنماي انتخاب بهترين كفش عروس از نكات مهم در اين زمينه آگاه شويد:

 

 

 

چهار نكته مهم براي خريد كفش عروس:

  1. به راحتي كفش عروس توجه كنيد

در روز عروسي از اواسط صبح تا آخرشب كفش ها در پاهاي شما هستند. در آتليه و هنگام عكاسي بايد ساعت هاي زيادي را بايستيد و مدام ژست هاي مختلفي را اجرا كنيد. هنگام جشن عروسي هم كه نمي توانيد يك جا بنشينيد. شب عروسي تان است و بايد حسابي جنب و جوش داشته باشيد. به همين دليل راحتي كفش اولين نكته ايست كه جدا از زيبايي، بايد به آن توجه كنيد. يك كفش ناراحت آنقدر شما را عذاب مي دهد كه شايد دلتان بخواهد وسط جشن آن را از پاهايتان در بياوريد.پس به راحتي كفش بيش توجه كنيد.

  1. 2) دنبال كفش هاي ارزان نرويد

انگليسي ها مي گويند ما هنوز آنقدر ثروتمند نشديم كه جنس ارزان بخريم. پس هنگام خريد كفش عروسي اين ضرب المثل ها را آويزه گوش تان كنيد.كفش هاي خوب قيمت بالايي دارند. گاهي لازم است براي خريدشان 150 تا 200 هزار تومان هزينه كنيد. به اين فكر نباشيد كه چون قرار است يك شب كفش را بپوشيد، بايد كفش ارزان قيمتي بخريد. اگر از چند ماه قبل از عروسي در فكر كفش باشيد، شايد بتوانيد در حراجي هاي آخر فصل برندهاي معروف كفش خوبي را با قيمت ارزان تر پيدا كنيد.

-كفش لژ دار بخريد

لباس هاي عروسي به قدري بلند هستند كه در شب عروسي كمتر كسي كفش شما را مي بيند. حتي وقتي هم كه نشسته هستيد انگشتان پاي شما به سختي ديده مي شوند، چه برسد به اينكه كسي بخواهد زيبايي يا زشتي كفش شما را تشخيص دهد. كنجكاو ترين فاميل ها هم به سادگي نمي توانند مدل كفش شما را ببينند. بنابراين به فكر خريد كفشي ساده و راحت باشيد. اگر داماد قد بلند است و شما قد كوتاهي داريد، بهتر است به دنبال كفش هاي پاشنه بلندي باشيد كه لژ يكسره دارند. اين كفش ها نسبتا راحت تر هستند.

4- پاشنه را متناسب با قد لباس انتخاب كنيد

بهترين كار اين است كه تا قبل از خريد لباس عروسي و تشريفات مجالس ، كفش تان را آماده داشته باشيد و قد لباس را متناسب با اندازه پاشنه هاي كفش كوتاه كنيد. اگر پاشنه لباس شما با قد لباس هماهنگي نداشته باشد ممكن است لباس كوتاه تر از معمول به نظر بيايد يا دنباله به خوبي روي زمين كشيده نشود.

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره برگزاري خدمات مجالس و برگزاري مجالس عروسي به وبسايت تشريفات عروسي ملل مراجعه كنيد.

www.melalceremony.com


برچسب: خدمات مجالس,تشريفات عروسي,مراسم عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۷:۰۵ توسط:admin موضوع: