تشريفات و خدمات مجالس ملل

قيمت پارتيشن اداري با توجه به متريال به كار رفته

قيمت پارتيشن اداري بر اساس نوع و كيفيت و همينطور ابعاد مشخص مي شود. بهتر است كه براي تعيين قيمت پارتيشن اداري  در ابتدا فضاي اداره و نوع طرح مورد نظر به درستي اندازه گيري شود. قيمت پارتيشن اداري دوجداره بر اساس ابعاد و جنس آن تعيين مي شود. اين پارتيشن ها در وضعيت فلكسبيل طراحي مي شود به طوري كه ابعاد آنها قابل تغيير است. در واقع مي توانيد هر ميزان از پنل ها و همينطور پنجره و كركره را در اين طرح ها اعمال كنيد.فرم بندي پارتيشن هاي دو جداره طبق اصول خاصي است و امكان اضافه كردن ستون هايي با طرح هاي مختلف در اين مورد فراهم شده است. .پارتيشن هاي دوجداره داراي شنل هاي 5 لايه ام دي اف است كه قطر در نظر گرفته شده براي اين محصولات اغلب 16 ميليمتر است و استحكام آن نيز قابل قبول است.يك نوع از پارتيشن هاي دوجداره به بنام داكتينگ وجود دارد كه در اين مدل ستون هاي جانبي از تيرهاي افقي مجزا بوده و در تعداد نامحدود تعبيه شده است. اين موضوع سبب مي شود كه نياز به داكت هاي روي كار محدود شده و ظاهر پارتيشن شما زيبا و منحصربفرد شود.مدولار بودن اين پارتيشن ها از ديگر قابليت هاي خاص و بي نظير محسوب مي شود. در واقع با اين ويژگي مي توان پارتيشن را از محل نصب قبلي جمع كرده و سايز و مدل جديد به آن بدهيد. هزينه هايي كه اين مدل دارد به نسبت مدل هاي ديگر مناسب تر است.در اين نوع پارتيشن ها تنوع رنگ بندي بي نظير است، در واقع انتخاب رنگ و كاليته آزاد است و شما هرگز محدود به نمونه هاي خاصي نمي شويد.پارتيشن هاي ام دي اف از زيباترين و لوكس ترين انتخاب ها  محسوب مي شوند. اين پارتيشن ها از تقسيم بندي و همينطور رنگ بندي هاي خاصي برخوردار هستند و داراي ارتفاع متفاوتي بوده و در ابعاد و رنگ بندي هاي خاصي عرضه مي شوند.اين مدل از پارتيشن ها در دو ارتفاع بلند و كوتاه طراحي شده است كه سبب جلوه بخشي خاصي به فضاي اداره مي شود. همسان سازي دقيق متريال هاي بكار برده شده در اين طرح ها مي تواند بسيار تاثير گذار باشد.استفاده از داكت ها بر روي پارتيشن قطعاً ظاهر نامناسبي به آن خواهد بخشيد، به اين ترتيب با تقسيم بندي صحيح مي توان فضاي پارتيشن را بسيار همگون كرده و لايه هاي بكار رفته در اين مسير را بر روي تمامي ديوار ها اعمال كرد.كابل ها و همينطور سيم هايي كه در ادارات استفاده مي شود با اين سبك از پارتيشن ها پوشيده شده و از ديد مخاطب پنهان مي ماند.


برچسب: پارتيشن اداري ,پارتيشن شيشه اي ,پارتيشن تك جداره ,پارتيشن دوجداره،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۱۱:۱۳ توسط:admin موضوع:

بامحصولات مبلمان اداري 2018 آشنا شويد

هر سال مدل هاي جديدي از دكوراسيون و مبلمان به بازار مي آيد و مبلمان اداري هم بخشي از آن است. مدل هاي محبوب سال ۲۰۱۸ هم به بازار آمده اند و در اين ميان طرح ها و رنگ هاي زيبايي به چشم مي خورد. در اين جا مي خواهيم تعدادي از مدل هاي جديد مبلمان اداري را معرفي كنيم تا هنگام خريد با توجه به مدل هاي روز اقدام به خريد كنيد..ديگر زمان استفاده از فضاهاي شلوغ و كشوهاي در هم گذشته است. هر چه زمان پيش مي رود مدل هاي ساده تر وكاربردي تر محبوبيت بيشتري پيدا مي كنند. در مدل هاي 2018 شما قفسه هاي طبقه بندي شده، رنگ هاي روشن و خطوط صاف بيشتري در طراحي ها مي بينيد. اين خطوط و طراحي هاي ساده اجازه مي دهد كه شما محيط بيشتري براي كار كردن داشته باشيد و راحت تر جا به جا شويد.مبلمان اداري تنظيم پذير يكي از جديدترين شكل هاي مبلمان اداري در سال جديد هستند. اين نوع مبلمان اداري به سازمان ها اجازه مي دهد تا به راحتي جلسات آموزشي و جلسات داخلي را برگزار كنند و  در عين حال بتوانند از مهمانان زيادي هم پذيرايي كنند بدون اينكه نگران مبلمان اداري و چينش آن ها باشند. مبلمان تنظيم پذير به شما اجازه مي دهد كه براي مشتريان و كاركنان خود يك فضاي راحت درست كنيد، ميزها و صندلي ها و غيره همگي به راحتي تغيير مي كنند و در صورت نياز كوچك يا بزرگ مي شوند. مبلمان اداري كلاسيك در طي دهه ها تغييرات زيادي كرده است. فرم هاي غير متعارف مبل هاي اداري امروزه بسيار مورد توجه قرار دارند. مثلا اداره اي كه چيدمان مبل هايش مثل يك كافيشاپ است يا مبل هاي راحت و نرم و قطعاتي كه با تكنولوژي مزين شده اند در حال محبوب شدن هستند. همه اين ها براي اين است كه محيط كار را تبديل به جايي كند كه كارمندان در آن احساس راحتي كنند و با علاقه به كار خود مشغول شوند.مبل هاي ارگونوميك هم نوع ديگري از مبلمان اداري هستند. با توجه به اينكه اغلب افراد ساعت هاي طولاني در ادارات روي صندلي مي نشينند، مبل هاي ارگونوميك مي توانند كمك زيادي كنند. براي جلوگيري از كمر درد و عوارض مشابه زياد نشستن مي توانيد از مبل هاي ارگونوميك استفاده كنيد. طراحي مبلمان اداري به صورتي كه به عنوان مثال مانيتور زاويه مناسبي با بدن داشته باشد، از نكات مورد توجه در طراحي مبلمان ارگونوميك است.  


برچسب: مبلمان اداري ,قيمت ميز ادراي ,پارتيشن اداري ,پارتيشن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۱۰:۱۱ توسط:admin موضوع:

مبلمان كلاسيك بهتراست يا مدرن؟

همان طور كه از اسم آن مشخص است مبلمان ادراي مدرن مناسب زندگي روزمره با  امكاناتي به روز مانند طراحي ارگونومي ، قابليت تبديل پذيري در برخي از مدل ها و ...    به بازار عرضه مي گردد ، درمقابل مبلمان كلاسيك نيز در طرح  ورنگبندي ساده تر و  فارق ازهرگونه  امكاناتي توليد و به بازار عرضه مي گردد.ديده شده كه بعضا براي پركردن فضا هاي اداري با متراژهاي بالا از انواع و اقسام مبلمان اداري چه از نوع كلاسيك چه مدرن در كنار هم استفاده كردند. اين نكته رابه ياد داشته باشيد كه درهم وشلوغ بودن مبلمان اداري در محيط كارتان نه تنها به زيبا سازي محيط اداره تان كمك نخواهد كرد بلكه  از ديد ارباب و رجوع بسيار زشت و ناپسند خواهد بود .بهتراست به جاي پر كردن مبلمان جو ر وا جور از مبلمان شكيل تر استفاده كنيد .بسياري از طراحان براي پر كردن فضاي اداري متراز بالا  مبلمان اداري كلاسيك را پيشنهاد مي دهند .مبلمان اداري كلاسيك به فضا احساس بزرگي، اعتبار و شكوه ميبخشد و محيطي دل انگيز و جذاب را ايجاد ميكند. همچنين مبلمان كلاسيك باعث ميشود مراجعه كننده حس كند شما فردي قابل اطمينان و معتبر هستيد و اين براي موقعيت كاري شما بسيار مناسب است . اينكه كدام يك از اين دو براي چيدمان اداري محيط كارتان انتخاب شود ، كاملا امري است سليقه اي ، كه باتوجه به ضاي مدنظرتان چه ازنظر وسعت و چه از نظر طراحي كه مدنظرتان است مي توانيد يكي از ان دو رابرگزينيد.ناگفته نماند كه معمولا قيمت مبلمان كلاسيك با توجه به استايل خاص و شكيل تر بودن اين دسته از مبلمان بسيار گران تر از مبلمان اداري مرسوم بازار است ،


برچسب: مبلمان اداري ,مبلمان كلاسيك ,مبلمان مدرن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۰۹:۵۱ توسط:admin موضوع:

با انواع مبلمان اداري آشنا شويد

درصنعت دكوراسيون داخلي همواره با فرارسيدن سال نو شاهد معرفي  انواع مختلف مبلمان اداري هستيم .مبلماني كه هر كدام قابليت ها و خصوصياتي منحصر به فرد دارند .ويژگي هاي مانند مبلمان تغيير پذير ، مبلمان با ارگونومي بالا ، مبلمان كم جا وبسياري ديگر .در اين مطلب قصد داريم تا شما را با محصولات   مبلمان اداري آشنا كنيم.مارا با خواندن اين مطلب همراهي كنيد.اولين محصولي كه به معرفي آن خواهيم پرداخت ميزاداري است .ميز اداري خود به انواع گوناگون ميز مديريت ، ميز كارشناسي و ميز كارمندي تقسيم مي شود . قطعا با توجه به سليقه و فضاي مورد نظر محيط اداري انتخاب از انواع آن متفاوت خواهد بود .ناگفته نماند كه در تمامي اين مدل ها علاوه بر داشتن حق انتخاب در رنگبندي ، مي توانيد نوع آن را ازبين كلاسيك يا مدرن انتخاب كنيد.يكي از پرفروش ترين محصولات اين دسته ميزاداري مدرناست ،يكي ديگر از انواع شاخه هاي مبلمان اداري ،صندلي ادراي است .اين محصول نيز همانند ميز اداري در زيرشاخه هاي صندلي مديريت ، صندلي كارمندي و صندلي كارشناسي قابل تهيه مي باشد.قيمت محصولات مبلمان اداري با توجه به امكانات آن ، وخصوصيات منحصر به فردي كه براي ان در نظر گرفته شده است ،كاملا متفاوت است .


برچسب: مبلمان اداري ,قيمت ميز ادراي ,پارتيشن اداري ,پارتيشن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۰۹:۱۲ توسط:admin موضوع:

قبل از خريد مبلمان اداري به اين نكات توجه نماييد

چه درسمت يك مدير شركت باشيد چه كارمندي معمولي ،اگر قصد خريد مبلمان اداري را داشته باشيد بد نيست به نكاتي كه در ادامه مطلب به آن اشاره خواهيم كرد توجه نماييد.اولين چيزي كه اربا ب و رجوع از بازديد محيط كارتان نظرشان را جلب خواهد كرد نوع چيدمان مبلمان اداري خواهد بود .توجه به طرح ، رنگبندي و هماهنگي ساير ملزومات اداري با مبلمان اداري باعث خواهد شد در نگاه اول چيدمان شما بسيار شكيل و زيبا ديده شود.هرگز براي پركردن فضاي اداري با متراژهاي بالا از مبلمان اداري شلوغ و درهم استفاده نكنيد ، به جاي آن از مبلمان اداري شكيل تر و مناسب فضاي اداري تان استفاده كنيد.بعضا ديده شده كه در ادارات بزرگ جهت پركردن فضا از مبلمان اداري كلاسيك در كنار مبلمان مدرن استفاده شده است .اين كار نه تنها فضاي اداره تان را زيبا نمي كند بلكه باعث مي شود تا محيط كاري تان ظاهري خشك وناپسند داشته باشد.از انواع مبلمان اداري مي توان به ميز منشي، ميز مديريت، ميز جلسات، ميز كاركنان، ميز كار گروهي و صندلي هاي ارباب رجوع اشاره كرد.براي قسمت هايي كه ارباب رجوع به اتاق كاركنان مي آيد بايد كامپيوتر بر روي ميز به طوري قرار گرفته باشد تا پشت مانيتور به سمت وي باشد و ارباب رجوع نتواند صفحه مانيتور را ببيند تا از درز اطلاعات مهم و خصوصي جلوگيري شود.جدا از مواردي كه به آن ها اشاره شد.استعلام  قيمت كالاهاي مدنظرتان نظير قيمت ميز اداري ،قيمت صندلي اداري و به طوركلي قيمت كليه ملزومات اداري بايد به درستي انجام شود تا كالايي كه قصد خريد آن را داريد بدانيد چه قدر برايتان هزينه برداراست.


برچسب: قيمت ميزاداري ,ميزاداري ,مبلمان اداري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۰۸:۴۱ توسط:admin موضوع:

تشريفات عروسي ملل

تشريفات عروسي
روز عروسي روزيست فراموش نشدني متعلق به شما، روزي كه كنار هم عهد ميبنديد، روزي كه همه افرادي را كه دوستشان داريدكنار هم جمع ميكنيد. تشريفات مجالس عروسي ملل با سالها تجربه مجري و طراح افكار شما عزيزان براي هر چه با شكوه تر و مجلل شدن اين روز ميباشد.

گروه تشريفاتي ملل با داشتن ديد حرفه اي و به روز و به كار گيري نيروهاي مجرب در زمينه ارائه خدمات مجالس آمادگي دارد تا از ابتداي راه تا پايان مراسم ازدواج با ارائه مشاوره اي صحيح و حرفه اي در كنار شما عزيزان باشد.
نمونه هاي متعدد از خدمات مجالس انجام شده به صورت فيلم و عكس موجود مي باشد . با حضور در محل مؤسسه تشريفات ملل مي توانيد نمونه هايي از خدمات انجام شده توسط تشريفات ملل  را مشاهده نمائيد.
تشريفات مجالس ملل  طراح و مبتكر اجراي جديدترين و شيك ترين مراسم عروسي همراه با آتش بازي، گل آرايي، موزيك زنده و ... پنجره اي از تجسم يك رويا را در مهمترين شب به ياد ماندني زندگيتان به روي شما مي گشايد.


برچسب: مراسم ازدواج,خدمات مجالس,تشريفات مجالس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۲:۴۹ توسط:admin موضوع:

خدمات تشريفات عروسي ملل

خدمات تشريفات مجالس ملل
گروه تشريفاتي ملل با داشتن ديد حرفه اي و به روز و به كار گيري نيروهاي مجرب در زمينه ارائه خدمات مجالس آمادگي دارد تا از ابتداي راه تا پايان مراسم ازدواج با ارائه مشاوره اي صحيح و حرفه اي در كنار شما عزيزان باشد. نمونه هاي متعدد از خدمات مجالس انجام شده به صورت فيلم و عكس موجود مي باشد . با حضور در محل مؤسسه تشريفات خدمات مجالس ملل  مي توانيد نمونه هايي از خدمات انجام شده   را مشاهده نمائيد. تشريفات ملل طراح و مبتكر اجراي جديدترين و شيك ترين مراسم عروسي همراه با آتش بازي، گل آرايي، موزيك زنده و ... پنجره اي از تجسم يك رويا را در مهمترين شب به ياد ماندني زندگيتان به روي شما مي گشايد.

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره برگزاري مجالس عروسي به وبسايت زير مراجعه كنيد

www.melalceremony.com

 

برچسب: تشريفات خدمات مجالس,خدمات مجالس,مراسم ازدواج،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۰:۵۰ توسط:admin موضوع:

تشريفات عروسي

تشريفات عروسي
روز عروسي روزيست فراموش نشدني متعلق به شما، روزي كه كنار هم عهد ميبنديد، روزي كه همه افرادي را كه دوستشان داريدكنار هم جمع ميكنيد. تشريفات عروسي  ملل  با سالها تجربه مجري و طراح افكار شما عزيزان براي هر چه با شكوه تر و مجلل شدن عروسي دركنارشماست

خدمات مجالس
خدمات مجالس 
ملل مجري و برگزار كننده مجالس و مراسم عروسي، عقد، نامزدي، تولد، سالگرد ازدواج، همايش و سمينار، جشن فارغ التحصيلي و ... داراي آشپزخانه اختصاصي، باغ اختصاصي و بيش از 70 مورد باغ و سالن و ويلا در غرب، شرق و شمال تهران مي باشد.

 

برچسب: مراسم عروسي,خدمات مجالس ,مجري وبرگزاركننده مراسم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۸:۱۹ توسط:admin موضوع:

خدمات مجالس

خدمات مجالس

خدمات مجالس ملل در طول سالهاي گذشته همواره در جهت پيشرفت و ارتقاء سطح خدمات خود و منطبق كردن آن با آخرين ديزاين هاي روز دنيا و آخرين مدهاي مورد استفاده در كشور گام برداشته است.خدمات مجالس ملل با بهره گيري از آخرين متدها در زمينه ارائه خدمات مجالس با تمام توان سعي نموده است تا رضايت مشتريان خود را جلب نمايد;

براي مشاوره با ما تماس بگيريد گروه تشريفاتي ملل با داشتن ديد حرفه اي و به روز و به كار گيري نيروهاي مجرب در زمينه ارائه خدمات مجالس باعث شده است تا از ابتداي راه تا پايان مراسم ازدواج بتوانيم با ارائه مشاوره اي صحيح و حرفه اي شما عزيزان را همراهي نماييم.

 


برچسب: خدمات مجالس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۳:۴۹ توسط:admin موضوع:

گروه تشريفاتي ملل

تشريفات بين المللي ملل مفتخراست كه با سابقه اي درخشان و استفاده ازمتد علمي و تجربي در زمينه هاي برگزاري مجالس عروسي، نامزدي، مجالس خصوصي (تولد، سالگرد ازدواج، مهماني ومهماني هاي خاص) افتتاحيه رستوران ها، برندها، فروشگاه ها و برگزاري سمينارها با استفاده از كادري مجرب و متعهد با برنامه ريزيي دقيق وبا كيفيتي عالي درخدمت تمامي هموطنان عزيز مي باشد. 
خدمات مجالس ملل  تنها موسسه اي مي باشد كه با دارا بودن ازكادري مجرب درزمينه مهندسي مراسم (تخصيص منابع، مديريت زمان، مديريت هزينه، طراحي ازپيش تعيين شده و.....) توانايي اجراي دقيق مراسم را طبق خواسته صاحبان مراسم دارا مي باشد و اين توانايي ما باعث ايجاد احساس آرامش مي شود. 
با پياده سازي كليه موارد فوق شبي فراموش نشدني همراه با آرامشي كامل براي شما به يادگار خواهد گذاشت. 
ما دراين موسسه برآنيم كه با استفاده ازبهترين خدمات وگلچيني از لوكس ترين فعاليت هاي تشريفاتي باشكوه ترين شب زندگيتان را براي شما رقم بزنيم. 
مراسم عروسي ضيافتي است فراموش نشدني براي شما وخانواده و دوستان محترمتان كه خاطرات شيريني را براي شما به جاي مي گذارد. روزعروسي شما روزيست ميمون كه شما تمام عزيزاني راكه از صميم قلب دوستشان داريد گردهم مي آوريد كه عهد و پيماني آسماني را رقم بزنيد و ما برآنيم كه در اين ضيافت در كنار شما باشيم و رويايي ترين شب زندگيتان را رقم بزنيم. 
ما دراين موسسه برآنيم كه براساس بودجه، افكار، ايده ها، باورها و روياهاي شما بهترين شب زندگيتان را به ارمغان بياوريم. 
ما و همكارانمان قادريم با مشاوره اي صحيح و دقيق و به دور از هر گونه وعده هاي خارج از واقعيت لحظات پرتنش قبل از برگزاري مراسمتان را با آرامش سپري و شما را ازهرگونه استرس به دورسازيم. 
تشريفات مراسم ملل با توجه به قدرت اجرايي خود قادر است شما عزيزان را قبل از بسته شدن قرارداد نمونه اي زنده از اجراهاي خود را با تناسب بودجه و سليقه شما به شما ارائه دهد تا دليلي بر توانايي اجرايي كارما باشد. 
اميد است كه بتوانيم اجرايي درخور و شان شما مهمانان عزيزمان داشته باشيم. 
در تشريفات عروسي  ملل ملاك بستن قراردادنيست بلكه اجرايي با كيفيت وجزئيات دقيق آن است.

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره برگزاري مجالس عروسي به وبسايت زير مراجعه كنيد

www.melalceremony.com


برچسب: تشريفات عروسي,خدمات مجالس,تشريفات مراسم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۲:۳۲ توسط:admin موضوع: