تشريفات و خدمات مجالس ملل

اصول طراحي غرفه سازي نمايشگاهي

آيا مي دانيد چرا يك سري از غرفه ها داراي مشتري بيشتري هستند اما غرفه هاي ديگر اغلب خلوت بوده و بازديدكننده ندارند؟

به طور كلي براي اينكه بتوان از غرفه سازي نمايشگاهي نتيجه صحيحي گرفت بايد يك سري اصول به طور حتم رعايت شود ، به عنوان مثال در ابتدا بايد فضاي مفيد هر غرفه مشخص شود و جانمايي هايي كه در آن نياز است تست شده و افراد بتوانند در طراحي خود اصول صحيحي را رعايت كنند.در واقع غرفه سازي نمايشگاهي يكي از موثر ترين و همين طور مرسوم ترين روش هاي تبليغاتي در شركت ها محسوب مي شود.كارايي غرفه هاي نمايشگاهي از ديگر مسايل بسيار مهم محسوب مي شود كه بايد به آن توجه كرد. مي دانيم كه اغلب غرفه ها داراي فضاي كوچكي هستند و همين طور واضح است كه هزينه بر بودن هر سانتيمتر مربع از غرفه ها سبب مي شود كه غرفه دار به دنبال روشي باشد كه بتواند بهره وري بسيار بالايي از تمامي مساحت غرفه خود داشته باشيد به اين ترتيب اقداماتي كه در غرفه سازي نمايشگاهي صورت مي گيرد بايد در جهت كاهش هزينه غرفه سازي باشد به طوري كه كيفيت و همين طور اصالت آن حفظ شود.

بارها و بارها در خصوص قيمت غرفه سازي نمايشگاهي سوال شده است بهتر است بدانيم كه قيمت ها در اين زمينه در وضعيت رقابتي بسيار شديد قرار دارد اما با در نظر گرفتن يك سري اصول مي توان اين طور به يك توازن نسبي در اين زمينه دست يافت.

مي خواهيم در اين بخش يك سري عواملي كه در قيمت غرفه سازي نمايشگاهي تاثير مستقيم دارد را به طور دقيق مورد بررسي قرار دهيم. استفاده از كف سازي هاي مرسوم مانند پاركت ها و همين طور متريال هاي خاص مانند ام دي اف و يا چمن هاي مصنوعي يكي از عوامل موثر در قيمت غرفه سازي نمايشگاهي هستند.

نورپردازي هاي كارآمد و كافي و استفاده از نورهاي مستقيم و يا غير مستقيم هر يك داراي قيمت هاي جداگانه اي هستند. گاه ديده مي شود كه غرفه داران علاقه مند به گل آرايي در داخل غرفه ها هستند و به وجود فضاي سبز اهميت مي دهد. تمامي موارد گفته شده در قيمت طراحي و ساخت غرفه سازي نمايشگاهي تاثير مستقيم دارد.


برچسب: طراحي غرفه سازي ,غرفه سازي نمايشگاهي ,غرفه سازي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۴:۴۵ توسط:admin موضوع:

اجراي دكوراسيون در طرح هاي مختلف

دكوراسيون نمايشگاهي خوب به شرايط جذاب غرفه كمك مي كند و متناسب با شرايط محصولات گوناگون طراحي مي شود.

دكوراسيون نمايشگاهي از جمله موارد مهم در جلب توجه بازديدكنندگان به محصولات شركت مي باشد. انتخاب وسايل متناسب با فضا مهمترين قسمت طراحي دكوراسيون غرفه است. طراح كار بلد در امر طراحي غرفه به شما كمك مي كند.قرار دادن مبل يا صندلي هاي راحتي در غرفه مي تواند براي استراحت و گفتگوهاي تجاري مناسب باشد. سيستم سرمايشي و گرمايشي نمايشگاه بايد به اندازه كافي قوي باشد تا توان كنترل دماي محيط بزرگ را داشته باشد. وجود حوض كوچك به همراه آب نما به زيبايي نمايشگاه كمك زيادي مي كند.دكوراسيون نمايشگاهي به شيوه ها و سبك هاي مختلفي انجام مي شود. در واقع سبك هاي دكوراسيون نمايشگاهي مواردي عمومي هستند كه با توجه به سليقه شما باعث تغييراتي در جزييات مي شود.تركيب رنگ هاي روشن و تيره يكي از انتخاب هاي متداول بين مردم مي باشد. البته بايد دقت كرد تا هر يك از تركيب رنگ ها داراي ويژگي هايي است كه بايد متناسب با دكور و شرايط محيطي باشد. نورپردازي در نمايشگاه هاي تجاري از جمله مهم ترين موارد در دكوراسيون نمايشگاهي مي باشد. طراحي نورپردازي به دو روش نورپردازي محصولات و نورپردازي دكوراسيون انجام مي شود.

انتخاب يك طراحي مناسب براي دكوراسيون نمايشگاهي و تناسب آن با برند مورد فروش در غرفه، اهميت ويژه اي دارد. جلب توجه و ايجاد جاذبه براي بازديدكنندگان نمايشگاه، بيش از هر موضوعي در طراحي دكوراسيون نمايشگاهي اهميت دارد. غرفه ها بايد متناسب با شرايط برند و شركت مورد نظر طراحي شوند.

 


برچسب: غرفه سازي نمايشگاهي ,طراحي غرفه سازي ,غرفه نمايشگاهي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۴:۱۱ توسط:admin موضوع:

طراحي غرفه سازي نمايشگاهي و اجراي دكوراسيون داخلي

طراحي و دكوراسيون داخلي براي هر محيطي لازم و ضروري است و سبب ايجاد زيبايي، نظم و فضايي مطلوب براي كسب و كار شما خواهد شد.شركت در همايش و نمايشگاه به منظور ارائه و معرفي خدمات براي هر كسب و كاري لازم و ضروري است. سالانه نمايشگاه هاي مختلفي در حوزه هاي متنوع برگزار مي شود و شركت ها، كارخانه ها و به طور كلي كسب و كار ها خدمات خود را در غرفه هاي نمايشگاه ارائه مي دهند.فضاي ظاهري يك غرفه سبب جلب توجه و نظر بينندگان و افراد حاضر در نمايشگاه خواهد شد و حتي رونق در كسب و كار شما را به دنبال خواهد داشت. پس از اهميت دكوراسيون نمايشگاهي غافل نباشيد. شما مي توانيد طراحي و دكوراسيوني دقيق، مناسب و جذاب غرفه نمايشگاهي خود را به متخصصان اين حوزه بسپاريد.اگر به دنبال جذب بازديدكنندگان به سمت غرفه ي نمايشگاه خود هستيد، لازم است كه اصول طراحي صحيح و تناسب را در فضاي غرفه ي خود رعايت كنيد.اگر در كسب و كار شما امكان قرارداد با بازديدكنندگان وجود دارد، فضاي مناسب و شيكي را جهت نشيمن و جلسات عقد قرار داد ايجاد كنيد.

عوامل بسياري در طراحي و دكوراسيون يك غرفه ي نمايشگاهي دخيل است. رعايت اين اصول مي تواند فضاي ايده آلي را در نمايشگاه براي شما ايجاد كند و سبب جذب نظر بازديدكنندگان نمايشگاه خواهد شد. نور كافي، قفسه بندي مناسب، فضاي كافي، چيدمان متناسب و... از ديگر عناصر ضروري در طراحي و دكوراسيون نمايشگاهي است.


برچسب: طراحي غرفه سازي ,غرفه سازي نمايشگاهي ,غرفه سازي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۳:۴۰ توسط:admin موضوع:

بهترين برند غرفه سازي نمايشگاهي

غرفه سازي نمايشگاهي با امكانات و طراحي خاص خود داراي قيمت هاي متفاوتي مي باشد. امروزه بيشتر شركت ها براي تبليغات محصولات خود دست به غرفه سازي نمايشگاهي زده اند و از اين طريق مي توانند محصولات و كالاهاي خود را تبليغ كنند.در ساخت غرفه نمايشگاهي بايد دقت كامل را به كار ببريد، مثلا در غرفه خود طرحي چشم نواز و خوشايندي را ايجاد كنيد و پس زمينه خوبي به كار ببريد. شما مي توانيد با استفاده از ديوارهاي لوله و درپوش و پارتيشن هاي حلقه و قلاب و از ديگر پس زمينه هاي ارزان در غرفه خود استفاده كنيد كه هم در جذب بازديدكنندگان تأثير بسياري دارد و هم قيمت بسيار مناسبي دارند و شما مي توانيد با خرج هزينه كمي پس زمينه غرفه خود را ديدني و جالب كنيد.در غرفه سازي نمايشگاهي بايد يك سري نكات را رعايت كنيم. از اين نكات مي توان به مطابقت از لحاظ تناسب با فضا و حال و هواي نمايشگاه، گيرايي هرچه بيشتر از نظر مخاطبان، كيفيت مناسب تجهيزات و متريال استفاده شده در غرفه و استفاده از فضاي محدود غرفه از لحاظ چيدمان و تقسيم بندي مناسب فضا اشاره كرد.در ساخت غرفه بايد از غرفه سازي نمايشگاهي ماهر و متخصص كمك بگيريد. چرا كه افراد با تخصص و ماهر در اين زمينه هم مي تواند در طراحي غرفه هزينه هاي كمتري را براي شما به وجود آورد و هم مي تواند بسته به فضاي محدود شما يك غرفه بسيار زيبا و دلنشيني را بسازد.

قيمت غرفه سازي نمايشگاهي بسته به برنامه ريزي صحيح و ميزان بودجه، متفاوت است. در برخي نمايشگاه ها مي توان با فضاي محدود و در عين حال كارآمد، غرفه هايي با قيمت بسيار مناسب را طراحي كرد.براي طراحي و ساخت غرفه ارزان بايد به طور دقيق برنامه ريزي كنيد و با توجه به بودجه خود تمامي موارد ضروري در غرفه سازي را در نظر بگيريد تا با كمترين هزينه، غرفه سازي نمايشگاهي به بهترين شكل براي شما انجام شود. 


برچسب: طراحي غرفه سازي ,غرفه سازي نمايشگاهي ,غرفه سازي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۳:۱۹ توسط:admin موضوع:

اهميت غرفه سازي نمايشگاهي در رونق كسب و كار

غرفه نمايشگاه شما مي تواند نشان دهنده ويترين و عرصه تجارت شما باشد. به دليل اهميت بالايي كه غرفه نمايشگاهي در كسب و كار و تجارت افراد و يا شركت ها دارد، نيازمند طراحي فني، خلاقانه و زيبا دارد. به همين علت با توجه به تاثير زيادي كه يك غرفه نمايشگاهي مي تواند داشته باشد، نيازمند حضوري قدرتمند در عرصه نمايشگاه هستيد. با انتخاب تيم غرفه ساز فعال،متعهد و خلاق حضور قدرتمند خود در عرصه غرفه سازي نمايشگاهي را رقم بزنيد.رشته غرفه سازي نمايشگاهي رشته اي از دكوراسيون داخلي است و داراي شاخه هاي متعددي از جمله پارتيشن، انواع سازه، چوب و اسپيس مي باشد.غرفه خطي يا غرفه يك بر به غرفه اي گفته مي شود كه از سه طرف با غرفه هاي مجاورش داراي ديوار مشترك مي باشد.غرفه هاي خطي كه عرض بيشتري دارند از مقبوليت بيشتري هم برخوردار هستند.غرفه نبشي به غرفه اي گفته مي شود كه از دو طرف با غرفه هاي ديگر همجوار و از دو طرف ديگر به سمت راهرو مي باشند. قيمت غرفه سازي هر نمايشگاه با توجه به طراحي غرفه نمايشگاهي، نوع ساخت غرفه، تزئينات غرفه، مواد مورد استفاده در طراحي غرفه و خدمات بستگي دارد.موفق ترين غرفه در زمينه تبليغات غرفه جزيره اي مي باشد. اين غرفه از هر چهار طرف به راهرو راه دارد و از تمام اطراف قابل ديد مي باشد. غرفه جزيره اي در زمينه تبليغات ماشين آلات و صنايع بسيار موفق تر عمل كرده است.


برچسب: طراحي غرفه نمايشگاهي,غرفه سازي ,غرفه نمايشگاهي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۲:۵۳ توسط:admin موضوع:

نكاتي كليدي در ساخت غرفه نمايشگاهي

امروزه مديران دور انديش و در پي گسترش فعاليت شركت خود با شركت در نمايشگاه هاي سالانه به اين مهم پرداخته و با قرار گيري در فضاي نمايشگاهي به كسب و كار خود رونق مي بخشند.

تمام مراحل غرفه سازي نمايشگاهي با كادر مجرب مشاوران انجام مي پذيرد و اين اطمينان را براي شركت ها ايجاد مي كند كه هيچ گونه نگراني در خصوص برگزاري نمايشگاه نخواهند داشت.

غرفه سازي نمايشگاهي يكي از بخش هاي اصلي هر نمايشگاه محسوب مي شود. امروزه با برگزاري نمايشگاه هاي مختلف در سراسر كشور، اولين چيزي كه نظر بيننده را براي ارائه محصول در نمايشگاه جلب مي كند، غرفه نمايشگاهي هر شركت مي باشد.

مشاوران زبده با در نظر گرفتن نوع محصول خدمت متناسبي را براي معرفي محصول شما فراهم مي كنند و فضاي مفرحي را براي حضور در نمايشگاه براي شما فراهم مي آورند. غرفه سازي نمايشگاهي از خدمات جديدي است كه مي بايست براي ارتقاء كيفيت برگزاري نمايشگاه به روز باشد تا هم بازديدكنندگان و هم غرفه داران با قرار گرفتن در فضاي نمايشگاهي خسته و آزرده خاطر نگردند.

ساخت غرفه سازي نمايشگاهي با پيچيدگي هايي همراه است كه مشاوران خبره در اين زمينه راهكار را به خوبي بلد هستند و از تمام تجربه و ايده خود براي محقق شدن اين امر بهره مي گيرند.

طراحي غرفه سازي نمايشگاهي از اهم موارد در ساخت غرفه است. استفاده از المان هاي زيبايي شناسي، رنگ بندي متنوع و متريال با كيفيت از ويژگي طراحي يك غرفه خوب است. هرچند تعداد روزهاي نمايشگاه كوتاه است اما مدت زماني كه در اين فضا سپري مي شود زياد بوده و حضور در نمايشگاه نبايد براي بينندگان و غرفه داران خسته كننده شود.

قيمت غرفه سازي نمايشگاهي با توجه به ميزان فضاي غرفه و طراحي داخلي آن متفاوت است، اما براي حصول نتيجه بهتر قيمت مناسبي ارائه شده است تا همه شركت ها اعم از شركت هاي به نام و شركت هايي كه در پي گسترش فعاليت خود هستند بتوانند از اين خدمات منحصر به فرد استفاده كنند.


برچسب: مراحل غرفه سازي نمايشگاهي,غرفه نمايشگاهي ,غرفه سازي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۲:۰۱ توسط:admin موضوع:

ازدكوراسيون داخلي در نمايشگاه ها غافل نشويد

اولين و شايد مهم ترين اصل براي داشتن يك دكوراسيون نمايشگاهي امنيت است! بله درست حدس زديد هرگز نبايد زيبايي را آنقدر افراطي به كار برد كه امنيت غرفه شما زير سوال برود.

از ديگر ويژگي هاي دكوراسيون نمايشگاهي زيبا نورپردازي هاي استاندارد است به طوري كه مشتريان بتوانند به تمامي بخش هاي غرفه ها دسترسي مستقيمي داشته باشند. در دكوراسيون نمايشگاهي بايد فكر اساسي در خصوص ويترين هاي داخلي شود، در نظر داشته باشيد كه ويترين هاي استفاده شده برايغرفه هاي نمايشگاهي به نسبت مغازه ها متفاوت است به اين ترتيب كه هر بخش بايد به صورت سيار سوار شود و قابل انتقال باشد. اگر غرفه اي كه براي خود انتخاب كرده ايد داراي بخش بيروني مناسبي است بهتر است كه به فكر ويترين هاي بيروني باشيد.

از اهميت نورپردازي در داخل دكوراسيون نمايشگاهي غافل نشويد. نورپردازي هاي استفاده شده براي بخش داخلي دكوراسيون نمايشگاهي بايد آنقدر زيبا و خلاقانه باشد كه مشتري را جذب خود كند.

از اهميت نورپردازي در داخل دكوراسيون نمايشگاهي غافل نشويد. نورپردازي هاي استفاده شده براي بخش داخلي دكوراسيون نمايشگاهي بايد آنقدر زيبا و خلاقانه باشد كه مشتري را جذب خود كند

در ابتداي امر براي دكوراسيون نمايشگاهي بايد فضاي نمايش كالاها به طور دقيق مشخص شود، بخشي براي مذاكره نيز انتخاب شود، بخش اطلاع رساني نيز بايد ساده اما بسيار زيبا طراحي شود، و همينطور فضاي نمايشي تصويري بسيار قابل قبولي نيز در نمايشگاه وجود داشته باشد.

به فضاي نمايش در دكوراسيون نمايشگاهي اهميت بيشتري دهيد، در اين بخش بايد عنصر رنگ به طور دقيق رعايت شود و همينطور بايد در نظر داشته باشيد كه وجود متريال هاي تزييني در اين بخش سبب تقويت عنصر ارتباط بين مشتري و غرفه دار مي شود. براي دكوراسيون داخلي نمايشگاهي در بخش پشتيباني عموما دو ناحيه مدنظر است، ناحيه قابل رويت و همينطور ناحيه غير قابل رويت. در منطقه قابل رويت اهميت دكوراسيون داخلي نمايشگاهي بسيار بيشتر است و شايد در بحث غير قابل رويت آنطور كه به نظر مي رسد دكوراسيون داخلي نمايشگاهي اهميت نداشته باشد.


برچسب: غرفه سازي,غرفه نمايشگاهي ,طراحي غرفه نمايشگاهي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۱:۱۰ توسط:admin موضوع:

همه چيز در مورد غرفه سازي نمايشگاهي

با توجه به اين كه هر سال تعداد بيشماري نمايشگاه داخلي و خارجي در زمينه‌هاي گوناگون برگزار مي‌شود و افراد حقيقي و حقوقي بسياري در اين نمايشگاه‌ها شركت دارند و سود و فروش بسياري از اين نمايشگاه‌ها عايد شركت‌ها خواهد شد. براي جذب مشتريان در نمايشگاه شما بايد به غرفه سازي اهميت بسياري بدهيد. غرفه سازي همانند لوگو و برند بايد نشان دهنده ويژگي‌هاي شركت شما، محصولات شركت و متريال مورد استفاده در محصولات است؛ هر غرفه با توجه به خواست شما كارفرماي عزيز از مواد خاصي طراحي مي‌شود و رنگ بندي و طراحي داخلي آن متناسب با سليقه شما خواهد بود؛ در غرفه سازي نمايشگاهي مجموعه بي شماري از نكات هستند كه شما بايد به آن‌ها توجه داشته باشيد تا بتوانيد مشتري‌ها را جذب كنيد براي مثال اگر شما يك شركت ارائه دهنده محصولات خوراكي باشيد ما مي‌توانيم با استفاده از نور پردازي و رنگ‌هاي تند مثل قرمز اشتهاي مشتري و چشم‌هاي او را تحريك كنيم و به سمت غرفه شما بكشانيم. شركت شما با توجه به محصولاتي كه ارائه مي‌دهد در نمايشگاه به امكانات به خصوصي در غرفه سازي نمايشگاهي احتياج دارد. ممكن است شما به ميز كنفرانس اتاق گفت و گو مكاني براي مسابقه يا نمايش فيلم احتياج داشته باشيد تا بتوانيد به بهترين صورت كالا و خدمات خود را تبليغ كنيد و مشتريان را جذب كنيد. ممكن است شما به يك ميز مذاكره براي نشستن و گفت و گو كردن با خريداران احتياج داشته باشيد و يا به ويتريني براي نشان دادن و امتحان كردن كالاها توسط مشتريان. در كل شما با توجه به خدمات و محصولاتي كه به شركت ما سفارش مي‌دهيد هزينه‌هاي متفاوتي را بايد پرداخت كنيد.

در آخرين جلسه همكاران خبره‌ي ما طرح سه بعدي غرفه نمايشگاهي را به شما نشان مي‌دهند و در روزي كه درهاي نمايشگاه باز شود وسايل را به داخل غرفه مي برند و قسمت‌هاي مختلف را اسمبل كرده و تزيينات را انجام مي‌دهند.


برچسب: طراحي غرفه سازي ,غرفه سازي نمايشگاهي ,غرفه سازي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۰:۳۱ توسط:admin موضوع:

اجاره تجهيزات نمايشگاهي

اگر شما به دنبال يك راه مقرون به صرفه براي تجهيزغرفه نمايشگاهي خود در نمايشگاه هاي محتلف هستيد.بايد به دنبال مناسبترين روش با توجه به بودجه مدنظر و نياز خود باشيد. ساختن يك غرفه سفارشي نمايشگاهي يا حتي يك غرفه مدولار مي تواند هزينه ي هنگفتي براي مجموعه شما داشته باشد، اگر انتظار هم چنين هزينه هايي را نداشته باشيد مي توانيد درعوض، با استفاده از يكي از خدمات شركت هاي غرفه سازي و تجهيزات نمايشگاهي به اجاره تجهيزات نمايشگاهي مورد سليقه خود روي آوريد.

 
هنگامي كه شما تصميم مي گيريد كه تجهيزات نمايشگاهي خود را اجاره كنيد، حتي اگر براي اولين باري هست كه در يكي از نمايشگاه ها شركت مي كنيد دانستن اين موضوع كه شما مي توانيد تجهيزات مد نظر را با قيمتي بسيار مناسب تهيه كنيد و اينكه تا چه ميزان با اين روش مي توانيد در بودجه اختصاص داده شده، صرفه جويي كنيد، بسيار مهم و حائز اهميت است، البته استفاده از تجربه هاي شركت هاي ارائه دهنده تجهيزات نمايشگاهي نيز بايد مد نظر قرار گيرد، شركت هاي غرفه سازي و تجهيزات نمايشگاهي با استفاده از تجارب و مشاوران متخصص خود مي توانند با توجه به ابعاد غرفه، زمينه فعاليت سازمان شما و زمينه نمايشگاهي كه در آن شركت كرده ايد، بهترين و مناسبترين تجهيزات را جهت تجهيز غرفه ارائه نمايند حتي ممكن است در بعضي از نمايشگاه ها تجهيزاتي توسط مشاوران شركت هاي غرفه سازي به شما پيشنهاد گردد كه شما به كلي از ضرورت آنها در هنگام برگزاري نمايشگاه غافل بوده ايد.تجهيزات وسيعي براي گزينش مشتريان كه مايل به اجاره تجهيزات نمايشگاهي نمايشگاه خود هستند، فراهم شده است. شما مي توانيد به طور كامل تمامي تجهيزات غرفه نمايشگاهي خود را اجاره نماييد و يا اينكه يك نمايشگاه مدولار ايستاده با مبلمان سفارشي انتخاب نماييد. شما مي توانيد تصميم بگيريد كه كدام جنبه از غرفه شما اجاره شود و يا اينكه كدام قسمت سفارشي سازي شده باشد. شما  همچنين مي توانيد از پيشنهاد ها و نظرات مشاوران شركت هاي طراحي و غرفه سازي نمايشگاهي در راستاي برآورده كردن نيازهاي خود براي انتخاب بهترين و به صرفه ترين پيشنهاد بهره گيريد

 

همواره استانداردهايي براي ارائه، نگهداري و حمل و نقل تجهيزات نمايشگاهي وجود دارد كه اين استانداردها به طور منظم بازرسي مي شود تا اطمينان حاصل شود كه بسته بندي و حمل آن براي رويدادهاي فوري درآخرين دقيقه انجام نشود و در صورت لزوم، در اسرع وقت تجهيزات مورد نياز مشتري در محل مورد نظر مستقر گردد. البته بيشتر شركت هاي ارائه دهنده اين خدمات داراي انبارهايي در محل هاي اصلي برگزاري نمايشگاه ها هستند كه حمل و نقل تجهيزات در زمان كوتاهتري صورت پذيرد و هزينه كمتري داشته باشدتوجه به اين نكته كه شما دركدام يك از نمايشگاه ها شركت كرده ايد و براي رويارويي با ساير رقباي خود و هم چنين بازديد كنندگان نمايشگاه به دنبال چه برنامه اي هستيد، بسيار مهم و حائز اهمتي  است. براي مثال اگر در يكي از نمايشگاه هاي مرتبط با كامپيوتر و الكترونيك شركت كرده ايد استفاده از تجهيزات صوتي و تصويري مدرن باعث افزايش نگاه كلي و جذابيت غرفه شما مي شود. به جاي خريد صفحه نمايش پلاسما، لپ تاپ و نمايشگرها ، اجاره تجهيزات صوتي و تصويري مدرن در سايزهاي بزرگ و تعداد بيشتر مي تواند اثربخشي فوق العاده در حضور شما داشته باشد و يا اگر در صنعت فرش و يا صنايع غذايي وارد نمايشگاه شده ايد توصيه مي شود غرفه هايي با ابعاد بزرگ و هم چنين نورافكن هاي بسيار بزرگ و قوي براي نمايش بهتر محصولات شما مورد استفاده قرار گيرد.انواع مختلفي از مبلمان جهت تكميل غرفه نمايشگاهي شامل مبلمان جلسه، ميز پذيرايي، صندلي، صندليهاي جك دار، ميز، استند و كانترهاي نمايشگاهي و غيره همگي به صورت بلندمدت و كوتاه مدت قابل ارائه مي باشند. اقلام ديگر براي اجاره شامل لوازم جانبي مانند نور افكن، واحد كمد، استند بروشورو كاتولوگ، گلدان گل،آب سردكن و... همه تجهيزات نمايشگاهي هستند كه با تاييد كارشناسي مي توانند در اختيار شركت كنندگان قرارگيرند.

 

 


برچسب: طراحي غرفه سازي ,غرفه سازي نمايشگاهي ,غرفه سازي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۰:۰۲ توسط:admin موضوع:

اسپيس فريم نمايشگاهي

يك اسپيس فريم به يك ساختار فضايي اشاره دارد كه اعضاي آن به يكديگر متصل مي شوند به طوري كه آنها علاوه بر نيروهاي محوري، لحظه و برش را نيز منتقل مي كنند. در مقايسه، فضاهاي پين اتصال مي يابند و در نتيجه اعضاي آن در حال تنش يا فشرده سازي هستند و لحظه يا برش را انتقال نمي دهند.اسپيس فريم ها يا از واحدهاي مدولار پيش ساخته (سيستم مدولار) يا قسمت هاي مجزا با استفاده از انواع مختلف اتصال دهنده ها يا گره ها (سيستم گره اي) جمع مي شوند. اين سيستم ها معمولا اختصاصي هستند.همچنين امكان ساخت اسپيس فريم ها توسط جوش به يكديگر وجود دارد. اين يك كارجايگزين پرهزينه تر است. هنگام جوشكاري ميدان، مفاصل در نظر گرفته شده و به طور محكم اتصال مي يابند.طبيعت نمونه هاي زيادي از تنظيمات بسته بندي فضايي تكراري مورد استفاده در اسپيس فريم ها دارد: منشا شش ضلعي لانه زنبوري؛ ارگانيسم هاي گياهي سلولي، سازمان تكراري از كريستال ها و برف ها و غيره. مثلث ساده ترين هندسه پايدار است، به اين معني كه شكل آن در هواپيما تغيير نمي كند، زيرا سه عضو متصل وجود دارد. اين مورد براي چند ضلعي مثل مربع، مستطيل، شش گوش نيست. اعضايي كه با استفاده از اسپيس فريم ها ايجاد مي كنند مثلثاتي است كه ساختار را تثبيت مي كند.

 

اسپيس فريم ها به طور كلي شامل شبكه هاي دو و چند لايه در فرم هاي صاف يا آزاد مي باشند. اسپيس فريم ها به طور معمول به عنوان سيستم هاي سقف استفاده مي شوند، اما آنها همچنين مي توانند براي حمايت از كف استفاده شوند. ورودي ها، عرصه ها، غرفه هاي نمايشگاه ها، مناظر، مراكز كنوانسيون ها، مساجد، پايانه ها، ايستگاه هاي بزرگ، امكانات ورزشي، پوشش مخزن، كليساها، پوشش هاي استخر، مراكز خريد، سالن هاي استاديوم، پنجره هاي شيب دار، انبارهاي بزرگ، برج ها، ايستگاه هاي فضايي و سيستم عامل هاي شناور نيز مي توانند از اسپيس فريم ها ساخته شوند.از مرسوم ترين موارد استفاده از اسپيس فريم ها، استفاده آنها در غرفه هاي نمايشگاهي است. سيستم اسپيس فريم ها در فضاي باز و فضاهاي بسته ي نمايشگاهي مورد استفاده قرار مي گيرد. اين سيستم ارزان هستند و نصب  آنها آسان مي باشد. به طور كلي سيستم شامل لوله هاي فلزي است كه در نقاط خاص، طبق نقشه از قبل طراحي شده به يكديگر متصل مي شوند و با نصب يك چادر محافظ مي توان ازآن به عنوان غرفه در برابر باد، باران و نور خورشيد محافظت كرد. اين سيستم را ميتوان در فرم هاي منحني و خطي طراحي و اجرا كرد. البته شايد اين سوال شايد براي همگان پيش بيايد كه تفاوت اسپيس فريم با داربست چيست؟ اسپيس فريم شبيه به داربست است؛ با اين تفاوت كه بسيار شكيل تر بوده و تنوع شكل پذيري بالاي اسپيس فرم،از لحاظ منحني و قابليت قوس پذيري اين سازه را غيرقابل مقايسه با داربست مي نمايد ،از مهمترين فاكتورهايي كه بايد در كنار توليد مناسب و با كيفيت از اسپيس فرم در نظر گرفت، طراحي مناسب و مقرون به صرفه جهت كاربري هاي گوناگون آن استطرح ايده آل اسپيس فرم، طرحي خواهد بود كه متناسب با كاربرد ويژه و مخصوص به خودش طراحي شده باشد،
قادر به تامين نياز بصري بيننده باشد و پس از نصب و استقرار استحكام كافي را داشته باشد و در مهمترين قسمت حالتي بهينه جهت توليد در نظر گرفته شود تا بتواند از تحميل هزينه هاي مازاد جلوگيري كند.با توجه به وزن پايين و استحكام بالا و قابليت نصب سريع اسپيس فريم و سهولت در جابجايي سازه همواره استفاده از اسپيس فريم ها به عنوان اولين و مناسبترين پيشنهادات مجريان نمايشگاه ها خواهد بود. اسپيس فريم ها نيز در صنعت غرفه سازي و نمايشگاهي ايران همزمان با رشد صنعت تبليغات و خدمات نمايشگاهي به يكي از ملزومات اجراي سازه هاي نمايشگاهي تبديل شده است. در صنعت نمايشگاهي از اسپيس فريم ها در ساخت غرفه، سوله، سالن، قاب بنر، طاق نصرت و خدمات تشريفاتي استفاده مي شود.حال آنكه اگر شما براي ساخت غرفه نمايشگاهي خود،تصميم به استفاده از اسپيس فريم ها گرفته ايد. پس از انتخاب غرفه هاي از پيش ساخته شده، مي توانيد با بهره گرفتن از خدمات و مشاوره شركت هاي غرفه سازي نمايشگاهي از اين سازه بهره گيريد. شما مي توانيد با يك طرح سفارشي،سفارش خود را براي ساخت اسپيس فريم سفارشي به يكي از شركت ها و مجريان واگذار نماييد و يا اينكه از اسپيس فريم هاي آماده و از پيش ساخته شده بهره گيريد و در مدت زمان نمايشگاه به اجاره اسپيس فريم هاي نمايشگاهي روي آوريد. با استفاده از استندهاي چاپي با نام و لوگو سازمان خود شما مي توانيد اسپيس فريم هاي اجاره شده را در مدت زمان استفاده شخصي سازي كنيد.انتخاب اجاره كردن اسپيس فريم براي ساخت غرفه نمايشگاهي ،با توجه به گران بودن قيمت ساخت غرفه نمايشگاهي توسط چوب و نئوپان ،انتخاب بسيار مناسب و مقرون به صرفه اي خواهد بود. قيمت ارزان اسپيس فريم اجاره اي نسبت به ديگر سازههاي نمايشگاهي اجاره اي از ويژگيهاي بارز اسپيس فريم نمايشگاهي اجاره اي ميباشد. سازه اسپيس فريم اجاره اي در اسرع زمان در محل مورد نظر قابل اجرا است.و مي توانيد در كمترين زمان و كمترين هزينه غرفه نمايشگاهي شما را البته با انتخاب هاي هوشمندانه شما از ميان انواع اسپيس فريم هاي اجاره اي متمايز كند.


برچسب: هزينه غرفه نمايشگاهي ,غرفه سازي ,غرفه نمايشگاهي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۴۹:۳۴ توسط:admin موضوع: